Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Gołaczów

Gołaczów, dolnośląskie

  • 90 000 zł
  • 1 413 m²
  • 63,69 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Mileszko

Skontaktuj się

Działka Gołaczów

Gołaczów, dolnośląskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

90 000 zł

1 413 m²

63,69 zł/m²

Działka Gołaczów

Zaktualizowane: 4 maja 2026

90 000 zł 1 413 m² 63,69 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 90 000 zł (63,69 zł/m²)
  • Działka: 1 413 m²
  •   kształt: prostokąt; szerokość: 25m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie sprzedaży przestawiamy Państwu działki w miejscowości Gołaczów ( 5 km od centrum Chojnowa).
Oferujemy kilka działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni, idealnych pod zabudowę siedliskową. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczone jako RM (tereny zabudowy zagrodowej). (...)

Agent

Łukasz Mileszko

608 454...

608 454 472

608 454 472

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Mileszko

608 454...

608 454 472

608 454 472

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,